Štítky: | Doprava | Mileta | pražský most |

S dopravou ve městě zamává další uzavírka

Provoz ve Spořilovské bude omezen.
Provoz ve Spořilovské bude omezen.

Teplejší počasí s sebou nese kromě jiného i čilejší pracovní ruch na komunikacích. Stejně je tomu i v Hradci Králové, kde se už především řidiči potýkají s několika uzávěrkami či omezeními. Na několik let zbrzdí provoz rekonstrukce křižovatky Mileta, v řádech týdnů bude trvat oprava Pražského mostu v centru města. Nyní se přidává i ulice Spořilovská ve Věkoších. Dopavní omezení tam bude trvat od 20. května až do konce září.

S dopravním omezením budou muset od začátku příštího týdne počítat chodci a řidiči projíždějící ulicí Spořilovskou ve Věkoších. Zhotovitel zde v termínu od 20. května do konce září provede rozsáhlou opravu za více než 8 milionů korun bez DPH.

Vozovku čeká v průběhu oprav frézování povrchu, sanace a pokládka nové silnice. Dělníci opraví autobusové zálivy a přilehlé chodníky. Na místě se kompletně obnoví také vodorovné dopravní značení.

Silnice bude po celou dobu stavebních prací uzavřena s výjimkou pro záchranáře a pro rezidenty v čase od 17:00 do 6:30 hodin. Autobusy městské hromadné dopravy budou využívat náhradní zastávky v ulici Gruzínská a Jana Černého. Jedná se o linky číslo 13, 15 a 25.


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme