Dopravní podnik ocenil další řidiče v Jízdě bez nehod – přibyl i další „dvoumilionář“

Ocenění milionáři bez nehod.
Ocenění milionáři bez nehod.

Ve středu 15. prosince 2021 proběhlo v areálu dopravního podniku vyhodnocení tradiční soutěže Jízda bez nehod, kdy v jeho rámci další naši řidiči MHD převzali z rukou pana Pavla Marka - náměstka primátora města pro oblast majetku města a městských organizací a pana Zdeňka Abrahama - předsedy představenstva společnosti diplom a jednorázovou finanční odměnu za dosažené kilometry bez zaviněné nehody z vlastní viny.

 

Ocenění řidiči:

1. Urbánek Miroslav 2 000 000 km 40 roků
2. Tomeš Roman 1 250 000 km 25 roků
3. Pour Zdeněk 1 000 000 km 20 roků

Účast v soutěži Jízda bez nehod znamená nespočet dnů, služeb a složitých situací na silnicích našeho města. Dosažení takového úspěchu v dnešním provozu není jen otázkou štěstí, ale stojí za tím výborná znalost pravidel silničního provozu, pořádný kus řidičského umění, sebeovládání, pozornosti, předvídavosti a schopnosti rychle reagovat.

"Všem našim řidičům, kteří mají na kontě tyto kilometry, patří trvale naše velké uznání a poděkování za přispění k dobrému jménu naší společnosti dlouhodobě zodpovědným a spolehlivým výkonem své náročné profese. Profese, kterou vykonávají s velkou odpovědností a profesionalitou v obtížných podmínkách současného stále náročnějšího městského dopravního provozu. Ten je provázen mnohdy bohužel i rostoucí agresivitou, bezohledností a nedisciplinovaností některých dalších účastníků silničního provozu, kteří navíc často i úmyslně nerespektují samotné dopravní předpisy či základní bezpečnostní pravidla. O to více si pak vážíme takto bezproblémově ujetých kilometrů," zní z dopravního podniku.

Akce se uskutečnila i za účasti zástupců PČR z dopravního inspektorátu.

 

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme