Chcete si vyzkoušet řídit autobus? Můžete přijít ve čtvrtek 14. října do dopravního podniku

Můžete si přiít zkusit řídit autobus.
Můžete si přiít zkusit řídit autobus.

Hradecký dopravní podnik pořádá ve čtvrtek 14. října ve svém areálu akci pro ty, co by si chtěli vyzkoušet řídit autobus a možná i zkusit povolání řidiče městské hromadné dopravy. Podnik by rád doplnil řady nejen řidičů, ale i automechaniků. Otevře v tento den tedy i své dílny, aby si případní zájemci mohli své budoucí pracovní prostředí pořádně prohlédnout. Akce začíná ve 14. hodin.

Pokud jste někdy o profesi řidiče či řidičky městské hromadné dopravy přemýšleli, přijďte se do areálu dopravního podniku podívat. Dozvíte se, jak má společnost na své řidiče nároky,  i to jaké benefity nabízí. Dokonce si můžete řízení vozidla i vyzkoušet. K tomu vám musí být minimálně 21 let a musíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny B.

Otevřené budou i dílny dopravního podniku. Zájemci o pracvní pozici automechanik/čka autobusů a trolejbusů MHD se tak dozvědí, co vše se odehrává v zázemí moderního servisu na pozadí provozu vozidel hradecké MHD. Během čtvrtečního odpoledne tak mohou zjistit, jaké jsou na pozici požadavky a co podnik dílenským profesím naopak nabízí. Prohlédnou si prostory, které běžně k vidění nejsou.

Je dobré zajistit si na akci rezervaci, pracovníci podniku se vám tak budou moci plně věnovat. Rezervaci účasti na obě akce si zajistíte v pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel. 495 089 231, mobil 703 157 00 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 13. 10. 2021 - počet míst je omezen). Na uvedených telefonech obdržíte i další informace.

Více o uvedených pozicích a další potřebné informace naleznete také na: www.dpmhk.cz – sekce Zaměstnání.
Přijďte a vyzkoušejte si, jaké to je usednout za volant řidiče MHD a vidět svět z jeho perspektivy. Další příležitost podívat se jako potencionální řidič do DP bude zřejmě až v příštím roce. Nemůžete-li se akce zúčastnit a měli byste zájem o pracovní pozici, kontaktujte podnik na výše uvedených telefonních číslech, popř. napište na .

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme